• Hakkımızda - JTA Dil, Eğitim ve Hukuk Danışmanlığı

Hakkımızda - JTA Dil, Eğitim ve Hukuk Danışmanlığı

JTA Dil, Eğitim ve Hukuk Danışmanlığı (JTA Eğitim) adı altında Dr. Betül Tarhan tarafından kurulmuş ve İngilizce dil sınavlarına yönelik Online YDS kursları, Online YÖKDİL kursları ve Online TIPDİL kursları düzenlemektedir.

Kurucu - Dr. Betül Tarhan

Betül Tarhan

Dr. Betül Tarhan Alkan dereceyle girdiği İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Eğitimi Bölümü’nden üstün başarı ile mezun olmuştur. Eşine az rastlanan bir akademik başarıyla Hukuk, Yabancı Dil olarak İngilizce, Eğitim Politikaları ve Yönetimi ve Türkoloji alanları da dahil olmak üzere farklı yüksek lisans ve doktora derecelerini çok yüksek başarı ile tamamlamıştır.
İlk yüksek lisansını ve doktorasını İngiliz Dili ve Eğitimi üzerine İstanbul Üniversitesi’nde bitirmiştir. Doktorasını yaparken eş zamanlı olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden de dersler alarak beyin uyumlu öğrenme alanında uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda Fulbright bursuyla University of Georgia’da araştırma yapmış ve dersler vermiştir. Doktorasını bitirdikten sonra Yale Üniversitesi’nde çalışmıştır. Eğitim Politikası ve Yönetimi alanında ikinci doktorasını University of Georigia’da hukuk alanında uzmanlaşarak tam burslu olarak ve dereceyle bitirmiştir.

Ender bir başarı ile, bir Türk öğrenci olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde üniversitenin tam bursu ile hukuk eğitimini University of Georgia’da dereceyle tamamlamıştır. Aynı zamanda Nitel Araştırma Becerileri Öğretimi uzmanıdır, University of Georgia’da nitel araştırma becerileri öğretim sertifikasını da başarı ile almıştır.

Halen İstanbul’da bulunan bir Vakıf Üniversitesinde yüksek lisans ve doktora dersleri vermektedir.

Kurumsal

JTA Dil, Eğitim ve Hukuk Danışmanlığı jtadanismanlik.com web sayfası JTA Dil, Eğitim ve Hukuk Danışmanlığı şirket kimliği ile tüm hakları saklı ve kurucuya aittir. JTA Eğitim uzman kadrosuyla akademik desteğe gereksinim duyulan birçok alanda hizmet vermektedir. JTA Eğitim; YDS, YÖKDİL ve TIPDİL sınavları için Online YDS kursları, Online YÖKDİL kursları ve Online TIPDİL kursları açarak sınav stratejilerini öğretirken gerçekten yabancı dil öğrenmenizi de sağlar.

Nitel Araştırma Becerileri ve daha birçok alanda danışmanlık rolünü de üstlenmiştir. Akademik düzeyde bir eğitim almak istiyorsanız biz varız! JTA Dil, Eğitim ve Hukuk Danışmanlığı her alanda konu alanı uzmanlığını ortaya koyan sizlere yardımcı olmak için var olan bir oluşumdur.

Neden JTA Eğitim

Giriş Yap