• Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

JTA Eğitim olarak YDS online eğitimler, YÖKDİL online eğitimler, TIPDİL online eğitimler (kurslar) açmaktayız. Kurslarımızın içeriğine yönelik, online canlı dersler ve diğer konularda ihtiyaç duyabileceğiniz sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kayıt Olmadan Önce

İletişim formundan dilediğiniz sorunuza bize yöneltebilirsiniz. Soracağınız sorulara en kısa sürede cevap veriyoruz. Canlı dersler nasıl oluyor, ne zaman oluyor gibi soruları sormadan önce lütfen canlı derslerin açıklamalarına ve detay sayfalarına gözatıp okuyunuz.

Hayır. Kayıt olmak asla ücretli değildir ve ücretli olamyacaktır. Kullanıcılarımız gelişmelerden ve bazı indirimlerden haberdar olmak için sitemize kayıt olabilirsiniz.

Bazı promosyonlarımızdan, haberlerden ve önemli güncellemelerden haberdar olmak istiyorsanız kayıt olmanızı öneririz. Bilgileriniz asla üçüncü parti kişilerle paylaşılmamakta olup dilediğiniz zaman güncellemelerden haberdar olmayı bırakabilirsiniz.

Canlı derslerimize ve içeriklere ulaşmak için siteye kayıt olmalısınız. Siteye kayıt olduktan sonra ziyaretçi kategorisinde sitede gezinim yapabilir ve bazı güncelleme ve haberlerden haberdar olabilirsiniz. Aktif ürününüz bulunuyorsa canlı derslere bağlanabilir, içeriklere ulaşabilirsiniz.

Kayıt Olduktan Sonra / Satış Sonrası

Siteye kayıt olduktan sonra sepetinize ürün ekleyip ürün satın alabilirsiniz. Ürün satın alma işleminiz onaylanıp öğrenci kategorisine geçtiğinizde kullanıcı profili sayfanıza ulaşabilirsiniz. Aktif ürün ve ödemelerinizi listeleyebilir, bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Aktif ürünü bulunan kullanıcılarımız öğrenci kategorisindedirler. Giriş yapıp kullanıcı sayfalarına giderek tarafımızca hazırlanmış detaylı kullanım kılavuzlarına ulaşabilirler. Bu kılavuzlarda sitenin genel kullanımı, canlı dersler, içerikler, ders kayıtları hakkında her şey anlatılmıştır.

İletişim formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde sizi herhangi bir şekilde mağdur etmemek üzere en üst seviye yazılımlar kullanmaktayız. Ödeme ekranlarında herhangi bir problem yaşamayacaksınızdır. Yİne de yaşadığınız bir problem olursa lütfen iletişime geçiniz.

Giriş yapmakta sorun yaşayan kullanıcılarımız şifremi unuttum seçeneği ile şifrelerini sıfırlayabilirler. Mail adreslerine giriş yapamadıkları gerekçesiyle şifrelerini sıfırlayamayan kullanıcılar bilgilerinin doğrulunu tarafımıza onaylattıktan sonra şifrelerini sıfırlayabilirler.

Canlı Dersler ve Destek

Canlı dersler hakkındaki tüm kullanım kılavuzları ve rehberleri siteye giriş yaptıktan sonra kullanıcı sayfanızda yer alan yardım dokümanları sayfasındadır. Detaylı yardım için lütfen ilgili sayfaya gidiniz.

Kullanıcı sayfanıza gideerek destek kaydı oluşturabilirsiniz. Destek kayıtlarına kısa üsre içerisinde yanıt vermekteyiz. Destek kaydı oluşturmadan önce lütfen yardım dokümanları sayfasındaki kullanım kılavuzlarına ve rehberlerini inceleyiniz.

Canlı dersler yapıldıktan sonra 48 saat içerisinde bu derslerin kayıtları sisteme yüklenmektedir. Kullanıcı sayfanızdan sınıfınıza gidip canlı ders kayıtları sayfasından ders kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Ne yazık ki ders kayıtları herhangi bir şekilde indirilememektedir. İçerikler telifli olduğu için herhangi bir ders kaydını, ders içeriğini veya materyalini paylaşmak, dağıtmak veya yeniden üretmek kesinlikle yasaktır. Bu veya bunun gibi eylemlerde bulunanlar kişiler yasal süreçlere maruz kalabilirler.

Diğer Konular Hakkındaki Sorular

Mikrofon veya kamera kullanımı derslerde zorunlu değildir. Hocalarımız derse katılımı ve etkileşimi artırmak için sizlere mikrofon ve kamera hakları tanınabilmektedir. Çalışır durumda olan mikrofon ve kameranız sizin avantajınıza olacaktır.

Derslere katılmak için bilgisayarınıza veya telefonunuza bir defaya mahsus olmak üzere kurulumu çok basit olan bir yazılım kurmalısınız. Bu yazılımın nasıl kurulacağı siteye giriş yapaıp kullanıcı sayfanıza gittikten sonra yardım dokümanları arasında bulabilirsiniz.

Hayır. Ne yazık ki eşitliği ve adaleti korumak bunun yanında emeğimizin karşığını da alabilmemiz adına böyle bir duruma izin vermiyoruz. Hesaplarınız geliştirdiğimiz bir algoritma ile takip edilmekte ve çoklu kullanım gözlendiğinde hesabınız pasif durumua gelmektedir. Bu durumu yaşamak istemiyorsanız lütfen kullanıcı bilgilerinizi başka biriyle paylaşmayınız. Sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Evet. Kaçırdığınız canlı dersleri, sınıfınıza giderek canlı ders kayıtları sayfasından izleyebilirsiniz. Ders kayıtları 48 saat içeriisnde sisteme yüklenmektedir.

Giriş Yap